Nasza firma istnieje
na rynku od roku 1994

Początkowo była to mała rodzinna piekarnia z siedzibą w Krępcu koło Świdnika. Z biegiem lat powstał zakład w Kurowie i w Kraśniczynie, a marka PIEKARNIE KUBIĆ zdobyła ugruntowaną i uznaną pozycję w całym województwie lubelskim i poza nim.

1994

Zmiana nazwy
w 2009

W 2009 zmieniła się forma prawna i nazwa firmy na : Europiek Sp z.o.o , który nadal produkował pieczywo pod marką Kubić.

2009

Nowa siedziba

W marcu 2014 roku firma zmieniła swoją siedzibę i przeniosła się do Specjalnej Strefy Ekonomicznej Podstrefy Lublin.

Wraz z nową lokalizacją, nowoczesnymi maszynami i technologiami przyszedł czas na nowe logo i nową oprawę graficzną.

2014

Nasze cele

1. Najwyższa jakość pieczywa

Dostarczanie produktów zdrowych, smacznych i bezpiecznych to priorytetowe działanie firmy. Cały proces technologiczny produkcji pieczywa podlega ścisłej kontroli jakości. Mamy wdrożony wysoki standard jakości BRC, o który dbamy każdego dnia.

  • Kontrola rozpoczyna się już od dostawy surowców i opakowań. Kupujemy je tylko od zaufanych dostawców z wdrożonymi systemami jakości.
  • Kolejnym kontrolowanym etapem jest przygotowanie ciasta według tradycyjnych receptur i w oparciu o nowoczesną technologię, jego fermentacja i formowanie aż po wypiek finalny.
  • Każda partia gotowego produktu poddawana jest wewnętrznej kontroli jakości. Współpracujemy też z akredytowanymi laboratoriami zewnętrznymi.

2. Wysoka efektywność pracy i zadowolenie pracowników

Nowa siedziba firmy umożliwiła wysokie zmechanizowanie i udoskonalenie procesu produkcji, a to zdecydowanie ułatwia pracę naszym pracownikom.

Poprzez zastosowanie urządzenia do odzysku energii ze spalin, udało nam się zmniejszyć oddziaływanie zakładu na środowisko naturalne.

3. Atrakcyjność i elastyczność cenowa, szeroki asortyment

Wysoka wydajność produkcji umożliwia nam stałe poszerzanie oferty produktów. Pieczemy wyroby na każdą kieszeń. Naszą pasją jest doskonalenie walorów smakowych produkowanego pieczywa oraz poszukiwanie nowych smaków. Mamy nadzieję nie raz pozytywnie Państwa zaskoczyć.

Nasze sklepy

Lublin

ul. Kapucyńska 2

ul. Krańcowa 106/12 (Targ)

ul. Lipowa 11

ul. Męczenników Majdanka 14 – Kaufland

ul. Wieniawska 8

ul. Obywatelska 14

ul. Tysiąclecia 4 ( hala NOVA)

Jarosław

ul. Przemysłowa 5 – Kaufland

Kraśnik

ul. J.Słowackiego 17 – Kaufland

Świdnik

ul. Krępiecka 3 – Kaufland

Lubartów

ul. Lubelska 102 – Kaufland

Hrubieszów

ul. Ludna 9

ul. Basaja Rysia 4 – Kaufland

Milejów

ul. Partyzancka 11

Biłgoraj

Aleja Jana Pawła II 49 – Kaufland

Trawniki

Trawniki 621

Zamość

ul. Wyszyńskiego 1 – Kaufland