Wypieczony z tradycji

Piekarnia Kubić

Nasza firma istnieje na rynku od roku 1994.

Początkowo była to mała rodzinna piekarnia z siedzibą w Krępcu koło Świdnika. Z biegiem lat powstał zakład w Kurowie i w Kraśniczynie, a marka PIEKARNIE KUBIĆ zdobyła ugruntowaną i uznaną pozycję w całym województwie lubelskim i poza nim.

 

W 2009 zmieniła się forma prawna i nazwa firmy na : Europiek Sp z.o.o , który nadal produkował pieczywo pod marką Kubić.

Europiek dawniej

 

tradycja i nowoczesność ...

Piekarnia Europiek

W marcu 2014 roku firma zmieniła swoją siedzibę i przeniosła się do Specjalnej Strefy Ekonomicznej Podstrefy Lublin.

Nastąpiło scalenie zakładów.

Wraz z nową lokalizacją, nowoczesnymi maszynami i technologiami przyszedł czas na nowe logo i nową oprawę graficzną.

 

nasi odbiorcy...

Odbiorcami naszego pieczywa są sieci handlowe, duże i małe sklepy spożywcze oraz różne instytucje publiczne.

Tworzymy sieć własnych sklepów i stoisk firmowych.

 

nasze cele...

1. NAJWYŻSZA JAKOŚĆ PIECZYWA

Dostarczanie produktów zdrowych, smacznych i bezpiecznych to priorytetowe działanie firmy. Cały proces technologiczny produkcji pieczywa podlega ścisłej kontroli jakości. Mamy wdrożony wysoki standard jakości BRC, o ktry dbany każdego dnia. 

  • Kontrola rozpoczyna się już od dostawy surowców i opakowań.Kupujemy je tylko od zaufanych dostawców z wdrożonymi systemami jakości.
  • Kolejnym kontrolowanym etapem jest przygotowanie ciasta według tradycyjnych receptur i w oparciu o nowoczesną technologię, jego fermentacja i formowanie aż po wypiek finalny.
  • Każda partia gotowego produktu poddawana jest wewnętrznej kontroli jakości. Współpracujemy też z akredytowanymi laboratoriami zewnętrznymi.


2. WYSOKA EFEKTYWNOŚĆ PRACY I ZADOWOLENIE PRACOWNIKÓW

Nowa siedziba firmy umożliwiła wysokie zmechanizowanie i udoskonalenie procesu produkcji, a to zdecydowanie ułatwia pracę naszym pracownikom.

Poprzez zastosowanie urządzenia do odzysku energii ze spalin, udało nam się zmniejszyć oddziaływanie zakładu na środowisko naturalne.

3.  ATRAKCYJNOŚĆ I ELASTYCZNOŚĆ CENOWA, SZEROKI ASORTYMENT

Wysoka wydajność produkcji umożliwia nam stałe poszerzanie oferty produktów. Pieczemy wyroby na każdą kieszeń. Naszą pasją jest doskonalenie walorów smakowych produkowanego pieczywa oraz poszukiwanie nowych smaków. Mamy nadzieję nie raz pozytywnie Państwa zaskoczyć.

 

harmonia doskonała...

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby łączyć tradycję, jakość i bezpieczeństwo, powtarzalność produktu i wydajność produkcji w harmonijną całość, ku zadowoleniu klientów i pracowników naszej firmy.

 

 

 

Europiek

 

Europiek

 

Europiek

 

Europiek

 

Europiek

 

Europiek