8 marca

Również z okazji 8 marca życzymy Paniom spełnienia marzeń i cudownego dnia.

Pyszne pieczywo żytnie na Lubelszczyźnie

Piekarnia Europiek specjalizuje się w produkcji pieczywa tradycyjnego pszenno-żytniego, ale od dwóch lat z sukcesem rozwijamy linię chlebów żytnich.

Pamiętajmy, że pieczywo żytnie syci na długo, dostarcza witamin, przyspiesza metabolizm, więc wysmukla sylwetkę. Spożywanie chleba żytniego sprzyja obniżaniu tzw. "złego" cholesterolu.

W naszej ofercie posiadamy chleb żytni 100%, chleb żytni słonecznikowy, chleb żytni z orkiszem, chleb żytni z żurawiną. Ostatnio wprowadziliśmy nowość: chleb żytni z lnem. Serdecznie zachęcamy do rozsmakowania się w naszych chlebach żytnich.

idziemy na jagody

Trwa jagodowe szleństwo.Zapraszamy Państwa do spróbowania naszych pysznych jagodzianek. Codziennie świeże jagody docierają do nas prosto z lasu i natychmiast pojawiają się na naszych drożdżówkach. Zapraszamy do sklpów firmowych.
 

Otwarcie nowoczesniej piekarni w Strefie Ekonomicznej w Lublinie

W marcu 2014 roku firma zmieniła swoją siedzibę i przeniosła się do Specjalnej Strefy Ekonomicznej Podstrefy Lublin.Bardzo dobra lokalizacja i znajdująca się w bliskim sąsiedztwie obwodnica miasta, umożliwia szybki i sprawny dowóz naszego pieczywa w odległe nawet zakątki województwa lubelskiego oraz poza nie.Nowoczesny zakład ułatwia codzienną pracę i zwiększa wydajność produkcji. Zmechanizowanie i usprawnienie części procesu ( dzielenie ciasta, odpiek, krojenie) nie wykluczyło tradycyjnego wykonywania innych procesów tj. "prowadzenia kwasu", rozrostu ciasta.Pozostajemy wierni tradycyjnym recepturom wykorzystywanym przez nasza firmę od 1994 roku, ale również  z pasją poszukujemy nowych smaków pieczywa.
 

 

 

Dlaczego my ?

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby łączyć tradycję, jakość i bezpieczeństwo, powtarzalność produktu i wydajność produkcji w harmonijną całość, ku zadowoleniu klientów i pracowników firmy.